Монтаж опалення приватного будинку

Монтаж опалення приватного будинку

Опалення приватного будинку під ключ складається з кількох незалежних, і в той же час, взаємопов’язаних систем. Безумовно, професійний підхід повинен поєднувати їх в одній концепції, в одних проектних зв’язках. При цьому для нас велике значення відіграє вигода замовника: якісні комплектуючі і професійна робота в перспективі дає значну економію на обслуговуванні, експлуатації та більш рідкісному ремонті оснащення.

Вартість опалення під ключ залежить від типу системи, її складності і розгалуженості. Наші фахівці підберуть комплектацію, оптимально відповідну саме вашій будівлі, створять повноцінний проект з якісними кресленнями і схемами, а також специфікацією необхідного обладнання, якість якого вже перевірено на практиці. При комплексному підході буде проведений і монтаж опалення в приватному будинку, ціна якого також обговорюється і фіксується на етапі створення проекту. Віддайте перевагу роботі професіоналів, і ваша заміська резиденція стане справжнім оплотом комфорту і затишку в будь-який час року.

Опалення заміського будинку під ключ

На українському ринку представлена маса типів обладнання і оснащення для облаштування котеджу в плані опалення. Співробітники нашої компанії підберуть найбільш вигідний, ергономічний і економний варіант. Тим більше, якщо вам потрібно опалювати особняк площею в 700 кв. метрів, в залежності від якості і підібраного типу опалення заміського будинку, різниця витрат на ресурси і обслуговування буде дуже суттєвою. На сьогоднішній день існує таке опалення приватного будинку:

  • Електричне.
  • Водяне, яке використовує різні типи котлів:
  • газові;
  • твердопаливні;
  • рідинні;
  • всі ті ж електричні.

У першому варіанті основним джерелом тепла служать електричні прилади, по суті своїй – проводка з нагрівальними елементами. Даний тип опалення може бути застосований, але також, найчастіше, він дуже витратний, якщо розглядати його в якості основного для величезної резиденції.

Монтаж опалення під ключ з використання води в якості теплоносія має певні складності при установці, а також не може бути використаний в деяких приміщеннях на увазі необхідність пристрою просторів під трубопроводи. Однак даний тип опалення в поєднанні з грамотно підібраним і ефективним обладнанням може істотно знизити ресурсні та експлуатаційні витрати.

Як надходять наші фахівці, проектуючи опалення приватного будинку під ключ? Розробляють ідеальну комбіновану систему, яка включає в себе обидва вищеописаних варіанту, здатних доповнювати один одного і нівелювати індивідуальні недоліки. Природно, що на опалення під ключ ціна безпосередньо залежить від обраного вами варіанту системи, її складності і необхідних характеристик.

Система опалення приватного будинку під ключ: що в неї входить

Замовивши проектування інженерних систем в Еко Простір, ви отримуєте величезну перевагу, так як вся мережа буде створена на тривимірної моделі з попередніми віртуальним розрахунком продуктивності. Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте:

Проектування мережі будь-якої складності і розгалуженості. Варто відзначити, що опалення котеджу під ключ складається з створення ізольованого приміщення, в якому розташовується котел, бойлер, насоси та інше обладнання. Всі дії відповідають нормам ГОСТ та СНиП, прийнятим в Україні.

Креслення і схеми систем

Проектуючи опалення заміського будинку під ключ, вартість розраховується саме на підставі розгалуженості і протяжності системи. Наші фахівці створять якісне опалення житлових і господарських приміщень; підігрів підлоги в санвузлах, біля басейну, на терасах; теплі підлоги в житлових приміщеннях; систему для дахів, під’їзних шляхів і доріжок для розтоплення снігу; відбір теплого повітря від котла і перенаправлення його по вентиляційній системі.
Монтаж опалення будинку під ключ з використанням сучасних і екологічно чистих комплектуючих, які пройшли російську сертифікацію. Високий професіоналізм монтажників гарантує довговічність системи і її бездоганну роботу за будь-яких умовах.
Монтаж опалення у Львові і області закінчується пуско-налагоджувальними роботами, покликаними протестувати функціональність нової системи, підтвердити розрахункові характеристики, перевірити надійність тривалої роботи без стороннього втручання.