Вентиляція. Проектування вентиляції. Монтаж вентиляції

Монтаж систем вентиляції в Франківську

Без проектування інженерних мереж вентиляції неможливо уявити собі будівництво будівлі будь-якого призначення. В ході створення проекту готується деталізована схема інженерної системи з повним розрахунком необхідного обладнання та матеріалів.

Види систем вентиляції приміщення

Для кожного будови специфіка облаштування мережі вентилювання відрізняється в залежності від призначення, способу переміщення повітря, технічних параметрів будівлі.

За призначенням системи діляться на робочі, які забезпечують необхідні параметри повітряного середовища, і аварійні, ідеальні для видалення шкідливих для здоров’я домішок при виникненні аварійних ситуацій.

За принципом дії виділяються 3 типи систем: витяжна, припливна і припливно-витяжна вентиляція.

Природна вентиляція здійснюється під дією різниці температур і тиску повітряних мас. При недостатності її обсягів встановлюють штучну систему вентиляції із застосуванням вентиляторів.

Етапи вирішення завдань проектування

Роботи, що виконуються при проектуванні, включають в себе 6 етапів:

 1. Збір даних для визначення рівня навантажень на систему вентиляції, вивчення документації, креслень. Відповідно до отриманих даних вибирається оптимальний вид вентиляційної системи.
 2. Визначення всіх можливих навантажень за рівнями температури і вологості.
 3. Вибір потрібного обладнання для забезпечення функціональності вентиляції виробничих приміщень.
 4. Визначаються технічні параметри і характеристики повітропроводів і комунікацій трубопроводів.
 5. Вибір допоміжного обладнання і визначення його кількості.
 6. Розробка схеми автоматичного регулювання системи вентиляції.

Після узгодження з замовником вся документація проходить контроль пожежної інспекції. Після цього закуповується обладнання, проводиться його монтаж і налагодження.

Монтажні роботи включають в себе складання устаткування: вузлів повітроводів, секцій вентиляційних камер. Після закінчення робіт проводять запуск і налагодження системи, перевіряють відповідність розрахунками параметрів роботи вузлів устаткування і регулюючих пристроїв. Систему відчувають за допомогою автоматики на фактичні витрати повітря через грати вентиляції і регулюють відповідно до розрахункової документацією.

Чому варто скористатися послугами компанії «Еко-Простір»

Наша компанія зарекомендувала себе, як стабільна, постійно розвивається. Займаємося установкою промислової вентиляції у Львові, Івано-Франківську і інших містах. Наші переваги можна відзначити в усьому циклі робіт:

 • Наша компанія застосовує сучасні та ефективні технології проектування інженерних систем вентиляції будь-якої складності.
 • За дотримання термінів виконання вентиляції у Львові, Івано-Франківську ми несемо фінансову відповідальність і підтримуємо свою репутацію якісним виконанням всіх робіт.
 • Наші фахівці в сфері проектування та монтажу систем вентиляції в Івано-Франківську працюють вже багато років і досягли відмінних показників.
 • Ми можемо розробити і впровадити будь-яке, навіть нестандартне рішення задач проектування інженерних систем.
 • Доступні ціни на монтаж вентиляції: обгрунтуємо необхідність використання обладнання і виконання кожного етапу роботи.
 • Швидке і якісне виконання поставлених завдань.

Співвідношення ціни послуги з якістю виконаних робіт можуть підтвердити наші задоволені клієнти. Ми пропонуємо широкий спектр послуг та якісне їх виконання: проектування, монтаж, здача об’єктів під ключ, пусконалагодження та обслуговування систем вентиляції. Наші фахівці обов’язково дадуть відповідь на всі виникаючі питання по монтажу вентиляції.