вентиляція

Повітропроводи оцинковані

Виробництво повітроводів для вентиляції – головна спеціалізація компанії «Еко-Простір». Ми працюємо із замовленнями будь-якої складності, застосовуючи нове обладнання та надійні матеріали. Продаємо повітропроводи з оцинкованої сталі , обслуговуючи клієнтів у Львові. Звертайтеся та замовляйте потрібну конструкцію.

Як купити оцинковані повітропроводи?

  • Оформіть заявку, зателефонуйте чи напишіть на пошту
  • Менеджери уточнять усі деталі та зроблять пропозицію
  • Замовлення вирушає у роботу на виробництво
  • Доставляємо замовлення на місце відвантаження

Види продукції

Випускаємо повітроводи з тонколистової оцинкованої сталі. Пропонуємо 2 варіанти конструкцій:

  • Прямокутні. Конструкції з таким перерізом використовують у випадках, коли необхідно приховати канали розподілу повітря. Їх також вибирають для розміщення у приміщеннях з обмеженим простором. Прямокутні вироби компактніші за круглі в 2,26 рази.
  • Круглі. Якщо вільного місця є достатньо, рекомендовано монтаж конструкцій такого типу. Круглі повітроводи характеризуються меншим рівнем шуму, опір, що робить всю вентиляційну систему більш ефективною з точки зору споживання енергії.

Вартість безпосередньо залежатиме від форми перерізу. Круглі коштують дешевше. На ціну впливає товщина металу. Що цей показник, то дорожче виходить м2 продукції. Повітропроводи з оцинковуванням використовуються в системах припливно-витяжного типу. Їх встановлюють у житлових, комерційних, торгових приміщеннях, де конструкції не піддаються впливу сильних агресивних речовин.

Звертайтеся до виробника

Наша компанія займається виготовленням оцинкованих повітроводів для різних об’єктів. Вся продукція випускається у суворій відповідності до норм ГОСТ та БНіП. Звертайтеся, щоб купити наші конструкції для організації вентиляційної системи. На сайті є докладний прайс. Ви також можете уточнити нюанси телефону.