Опалення. Проектування опалення. Монтаж систем опалення

Опалення – штучний обігрів приміщень в холодний період року з метою відшкодування у них тепловтрат і підтримки на заданому рівні температури, що відповідає умовам теплового комфорту, а також вимогам замовника.

Системою опалення називається комплекс пристроїв, що виконують функцію опалення – котли опалювальні, мережеві насос и, теплові мережі, пристрої автоматичної підтримки температури в приміщеннях , радіатори опалення, конвектор и та інші.

Якісне та професійне виконання монтажних робіт інженерних мереж Вашої оселі – це запорука комфорту на довгі роки.

Консультації, розрахунки та проектування – це лише верхів’я айсбергу, в основі якого монтажні роботи!

Ми пропонуємо послуги по монтажу усього спектру теплотехнічного обладнання – систем опалення, водопостачання та водовідведення, кондиціонування та вентиляції.

У вашому розпорядженні висококваліфіковані монтажні бригади, які мають практичний досвід робіт по всій Україні (Львів, Трускавець, Східниця, Вінниця, Рівне, Луцьк, Луганськ, Сімферополь тощо)

Вартість монтажних робіт не перевищує середнього рівня на ринку, а знижки Вас приємно здивують.

Монтаж опалення: звертайтесь до професіоналів

Проживати в затишному заміському будинку мріють багато наших співвітчизників. Але комфортне життя у власній оселі неможливе без якісної роботи інженерних комунікацій. Монтаж опалення – це серйозний та відповідальний процес, який вимагає особливих знань. Професійний персонал нашої компанії має великий досвід проведення подібних робіт. Ми володіємо усім необхідним інструментом і надаємо нашим замовникам кваліфіковані послуги за прийнятну ціну.

Опалення під ключ професійно, якісно, відповідально виконають в майстри компанії «Еко-Простір»:

Якщо Вам необхідно встановити опалення в будинку, квартирі, офісі, громадському приміщенні або інших закладах, зверніться в нашу організацію. Фахівці нашого підприємства установлять сучасні системи опалення за наданим Вами проектом або разроблять необхідну документацію. Наші робітники мають великий досвід установки опалювальної техніки, яка працює на різних видах палива. Монтаж газових, твердопаливних так комбінованих приладів нашими майстрами здійснюється грамотно та швидко.

Все для опалення Львів (і не тільки) замовники можуть придбати у фірмі «Еко-Простір», не виходячи з власного будинку. Різні види котлів, водонагрівачів, теплові насоси, газові системи та радіатори ми пропонуємо високої якості та в широкому асортименті.

При монтажі опалювальних систем застосовують радіатори опалення. Ефективність їх використання доведена роками успішної експлуатації. Для забезпечення якісного функціонування цих приладів необхідно грамотно розрахувати їх потужність та розміри. Велике значення також надається матеріалу, з якого виготовлені радіатори. Їх виробляють з алюмінію, чавуну та біметалу (гібриду алюмінію та сталі або міді).

Велике значення при установці системи опалення також надається трубам. Вони повинні зберігати якомога більше тепла і не займати багато місця в приміщенні. При купівлі труб особливу увагу потрібно звернути на матеріал, з якого вони зроблені. Залізні труби мають непривабливий вигляд, а також вони не стійкі до корозії. Пластикові аналоги недовговічні та не мають сталої форми. Металопластикові труби менш міцні чим вироби з металу, але найбільш оптимальні для використання при установці опалювальних систем.

Вартість монтажу системи опалення складається з ціни на матеріали та послуги. Вибір обладнання здійснюється згідно проекту та з урахуванням побажань замовника.