Осушувачі повітря. Монтаж осушувачів повітря

Осушувач повітря

Осушувачі повітря є однією з найважливіших частин будь-якого приміщення. Найбільш часто осушувачі повітря встановлюються в підвальних приміщеннях, лазнях, душових та інших місцях, де спостерігається підвищений рівень вологості.

Крім того, такі прилади встановлюються і в житлових приміщеннях, при цьому відгуки на осушувач повітря в основному самі позитивні.
Побутові осушувачі діляться на дві групи – стаціонарні та пересувні. Перш, ніж вибрати конкретну модель, потрібно оцінити потужність вибраної моделі, тобто дізнатися який обсяг води в хвилину він видаляє, при цьому, варто врахувати температурні умови та вологість вашої квартири.
Ще однією важливою особливістю, що вимагає пильної уваги, є гучність роботи приладу. Якщо ви цікавитеся саме побутовими осушувачами, які ви будете встановлювати в житлових кімнатах, то, немаловажним моментом, є і їх зовнішній вигляд. Сьогодні, на ринку осушувачів повітря, є досить велика кількість побутових осушувачів, здатних відмінно підійти до будь-якій обстановці.
Побутові осушувачі здатні видаляти від 10 до 100 л / добу води з повітря, в залежності від їх продуктивності. В більшості своїй, осушувачі обладнані датчиком, що визначає вологість, таймером, різного виду панелями управління, повітряними фільтрами.