Венитяція підземного паркінгу

Для вентиляції підземного паркінгу повинні використовуватися потужні вентиляційні агрегати, розраховані на тривалий період роботи без перерв. Найчастіше використовується відцентровий або канальний осьовий вентилятор. Прорахунок потужності вентилятора здійснюється на основі кількості парковочних місць, площі та обєму повітря автопарковки. Для правильного монтажу вентиляції підземного автопаркінгу замовляйте послуги нашої компанії професіоналів.

Read More

Створення мікроклімату в спортивному залі для ігрових видів спорту

Згідно авторитетного видання Захід Нет ТзОВ “Компанія Еко-Простір” є провідною компанією з монтажу опалення, вентиляції і кондиціонування повітря у Львові та Івано-Франківську. Посилання на статтю Опалення, вентиляція і кондиціонування в спортзалах та спортивних комплексах.

Read More

Власні виробничі лінії, по виготовленні елементів вентиляції

Ми володіємо власними виробничими лініями для виготовлення елементів вентиляції. Це дозволяє максимально знизити загальну вартість кінцевого продукту, зробити монтаж вентиляції дешево і якісно. Детальніше на відео:

Read More

Монтажні роботи в ресторані Crazy Town та Bubbles bar by Fiorelli

Роботи по організації комфортного, температурного мікроклімату в: Ресторані Кафе Барі Піцерії Пабі Кальянній Готельний комплекс Спа-центрі Монтажні роботи в кухонних зонах: Гарячий цех Мясний цех Овочевий цех Кондитерський цех Приміщення кулінарії Пекарня

Read More