Сигналізація та відеонагляд. Проектування. Монтаж

Охоронна система – автоматизований комплекс для охорони різних об’єктів майна (будівель, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів, водного транспорту, сейфів та ін.)

Охоронні комплекти діляться на кілька типів:
Системи відео спостереження.
Системи обмеження і контролю доступом (домофони, замки, кодові клавіатури, зчитувачі, турнікети …).
Пультові прилади ППК (Прилад приймально Контрольний) з видачею тривожного сповіщення на пульт охорони.
Автономні GSM Сигналізації.

Охоронні датчики руху, датчики затоплення, датчики удару, датчики об’єму.

Відеокамери, відео реєстратори, керуючий сервер.
Приймально-передавальні термінали, сирени, освітлювальні пристрої.
Інші виконавчі пристрої.

Встановити сигналізацію – вимога сучасності

Спеціалісти нашої фірми мають великий досвід з розробки та монтажу “під ключ” усіх видів систем безпеки та комплексного захисту об’єктів з урахуванням побажань замовника. При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовується прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

Грамотне встановлення сигналізації в квартирах, приватних будинках, офісах, магазинах на підприємствах та інших об’єктах дає змогу власникам на 99,9% вберегти своє майно, а в комплексі з правильно обладнаною технічною укріпленністю Вашого об’єкту допоможе зберегти Ваше майно на усі 100%.

Відеоспостереження чи відеонагляд – необхідні частини комплексної системи безпеки

Відеоспостереження (відеонагляд) є одним з основних складових елементів комплексної системи безпеки. Саме відеоспостереження (відеонагляд) на сьогоднішній день вважається найбільш ефективним методом захисту приватної власності від протиправних дій. Це пов’язано з тим, що відеоспостереження  (відеонагляд) не тільки сповіщає про факт проникнення на територію, що охороняється, але і дає можливість співробітникам служби безпеки одержати найбільш повну інформацію про зловмисників. Крім того, сучасне цифрове відеоспостереження дозволяє записати всю інформацію на цифрові носії, які потім можуть бути використані як докази провини злочинців.

В даний час, встановлення систем відеоспостереження (відеонагляд) користується величезною популярністю. Багато компаній, організації, та й прості приватні люди використовують відеоспостереження (відеонагляд) з метою безперервного відеоконтролю території офісів, складів, житлових приміщень і т.д.

Встановивши відеоспостереження у себе вдома, ви в будь-який момент зможете дізнатися в режимі реального часу, що в даний момент відбувається у вашій квартирі або на дачі.

Відеоспостереження (відеонагляд) дозволить відчути повний спокій і впевненість у тому, що ваші приватні володіння знаходяться під надійним і безперервним контролем відеокамер, які зможуть в будь-який момент повідомити про виниклу небезпеку.

У сьогоднішній ситуації дуже важливо бути в безпеці. Відеоспостереження (відеонагляд), це той елемент безпеки, який допоможе вам контролювати більшою мірою Ваше оточення. Відеоспостереження (відеонагляд) це не ваш захисник, це ваш помічник, головне завдання якого інформація, її збір, збереження, а також передача на необхідну відстань. Відеоспостереження (відеонагляд)  може бути як явним, так і прихованим. Сьогоднішні технології дозволяють здійснювати відеоспостереження в найнеймовірніших місцях, передаючи зображення на неймовірні дистанції.