Кондиціонування. Проектування кондиціонування. Монтаж систем кондиціювання

Монтаж системи кондиціонування повітря

Монтаж системи кондиціонування повітря виконується для підтримки мікрокліматичних умов (показників температури, вологості, ін.) в рамках закритого простору. Здебільшого використовується повітря, яке циркулює в межах кімнати.

Кондиціонування: види, особливості

Виділяють декілька варіантів кондиціонування:

  • ЦЕНТРАЛЬНЕ. Монтаж кондиціонера відбувається на об’єктах з великою площею (комплексах розважального типу, торгових, офісних центрах, виробничих підприємствах);
  • МОБІЛЬНЕ. Використовують для кондиціонування, якщо присутня необхідність змінити його місце розташування. Швидко демонструється,пізніше проводиться повторний монтаж конструкції;
  • СПЛІТ-СИСТЕМИ. Ідеальний варіант кондиціонування для локалізованих приміщень невеликого типу (офісів, банків, будинків, квартир). Виділяють 2 блока – внутрішній, зовнішній;
  • ВІКОННЕ. Монтаж кондиціонерів у Львові такого виду відбувається в не дуже великих приміщеннях. Має 1 блок.

Важливо правильно вибрати систему кондиціонування, враховуючи зовнішній вигляд, функціональне призначення конструкції, параметри приміщеннях, кількість людей.

Етапи проектування системи кондиціонування:

  1. Робляться розрахунки тепло надходжень з урахуванням кількості людей, товщини стін, часу доби, сезону. Інженер, орієнтуючись на параметри, підбирає пристрої для кондиціонування.
  2. Розробляється принципова схема розміщення техніки для кондиціонування. Монтаж настінних типів проводять в місцях, де часто перебуває споживач. Канальних – в залежності від звукових характеристики прибору. Для мінімізації шуму при кондиціонуванні їх встановлюють за межами стелі, в технічних приміщеннях, розташованих далеко від житлового приміщення.
  3. Розробляються креслення. Кондиціонери впливають на загальний вигляд інтер’єру. Креслення та проект кондиціонування завжди узгоджуються з дизайнером, замовником.
  4. Проводиться опис суміжних робіт по кондиціонуванню. Пригодиться для сантехніків (розкажуть про систему каналізації, місця підведення дренажних виходів), електриків (пропонується інформація про техніку, її електричні характеристики), будівельників (необхідність в використанні зварювальних конструкцій, рам, кронштейнів).
  5. Вказується перелік завдань для подальших робіт електриків, сантехніків.

Професійна допомога при монтажі опалення, вентиляції та кондиціонування з ТзОВ “Компанією “Еко-Простір”

Компанія “Еко-Простір” пропонує монтаж опалення і вентиляцію та кондиціонування на європейському рівні. Спеціалісти мають достатню кваліфікацію, ліцензію, регулярно проходять навчання, здають екзамени для підвищення власного рівня. Використовують якісне обладнання, комплектуючі, які здатні забезпечити довговічну експлуатацію. Виконується монтаж опалення і вентиляція та кондиціонування по ДБН завдяки використанню лише перевірених деталей.

Фірма співпрацює з виробниками, робить великі замовлення, не завищує вартість. Робота зі споживачами, задоволення їх потреб в кондиціонуванні – головна ціль ТзОВ “Компанії “Еко-Простір”. Організація намагається створити оптимальні показники, мікроклімат всередині приміщення, забезпечити працівникам ідеальні умови праці. Це передбачає складення кошторису, висновків експертів на основі готового проекту, можливі доопрацювання. Розробляються стандартні, комерційні пропозиції.

Інноваційні рішення, передові технології, широкий спектр послуг, ефективний, надійний монтаж – залог успіху компанії. Це головні моменти, створюючи хорошу репутацію фірми. ТзОВ “Компанія “Еко-Простір” пропонує споживачам допомогу в уточненні важливих деталей, для цього працюють консультанти. Вони підкажуть оптимальну модель кондиціонера для конкретного приміщення, умов експлуатації, виходячи з фінансових, технічних можливостей. Допоможуть з замовленням послуги монтажу системи кондиціонування, аспірації. Взаємовідносини фіксуються офіційним договором, де прописані всі вимоги замовника,обов’язки виконавця,терміни.

Кондиціонування повітря – це створення комфортних температурних умов для людини в домі чи офісі в літній період.

Розрізняють центральне, мобільне, віконне і спліт-системи.

Компанія “Еко-Простір” пропонує монтаж опалення, вентиляцію та кондиціонування на європейському рівні.