Решітки вентиляційні. Монтаж вентиляційних решіток

Вентиляційні решітки

Вентиляційні решітки призначені для розподілу припливу і витягу повітря в системах вентиляції, кондиціонування і повітряного опалювання приміщень будь-яких типів: житлових квартир, офісів, магазинів, виробничих приміщень.

Вентиляційні решітки

Вентиляційні решітки – важливий елемент системи повітрообміну в будинку. Крім декоративної, вони виконують регуляторну функцію, розсіюючи спрямовані повітряні потоки припливних каналів і регулюючи їх пропускну здатність. Грати виготовляють з різних матеріалів, але найбільш часто для цього використовується оцинкована листова сталь і міцний пластик.

За конструктивними особливостями вентиляційні решітки бувають регульованими, нерегульованими і інерційними. За місцем установки їх підрозділяють на зовнішні, внутрішні і переточні.

Вентиляційні решітки для зовнішньої установки

Зовнішні вентиляційні решітки встановлюють на стінах будинків з боку вулиці для захисту воздуховодов від потрапляння бруду, листя, дощу або снігу. Вони виготовляються з листової сталі і нерідко забезпечені металевою сіткою для захисту від проникнення в будинок дрібних гризунів і комах. Для захисту від попадання всередину холодного повітря в зимовий час використовуються вентиляційні решітки з зворотним клапаном, які пропускають повітряний потік тільки в одному напрямку.

Вентиляційні решітки для внутрішньої установки

Пластикові або металеві вентиляційні решітки встановлюють всередині будівлі для декорування прорізів повітроводів. Вони можуть бути забезпечені рухомими жалюзі або дефлекторами для розсіювання повітряного потоку. Внутрішні решітки мають невеликі розміри і відрізняються акуратним, нерідко декоративним видом.

Переточні вентиляційні решітки

Вони служать для забезпечення повітрообміну між приміщеннями і іноді встановлюються в міжкімнатних дверях. Для того щоб дотримувалася світлова та звукова ізоляція кімнати, жалюзі решіток мають V-подібну форму.

Вентиляційні решітки – це елемент вентиляційної системи, призначений циркуляції повітря в системах вентиляції.

Вентиляційні решітки бувають для зовнішньої установки, для внутрішньої установки і переточні вентиляційні решітки.

Наша компанія “Еко-Простір” виконує проектування і монтаж систем вентиляції під ключ для будинків та підприємств.