Вентиляція, опалення і кондиціонування в комплексі Зефір (ZEFIR)

ТзОВ Компанія “Еко-Простір” завершила монтажні роботи в відпочинково-розважальному комплексі Зефір. Були проведені роботи по встановленні опалення, вентиляції і систем кондиціонування повітря. Ми організували мікроклімат в ресторані, кафе, власній броварні, кінотеатрі, кімнаті дитячих розваг, готелі та IT школі комплексу ZEFIR.  

Read More

Вентиляція підземного паркінгу

Для вентиляції підземного паркінгу повинні використовуватися потужні вентиляційні агрегати, розраховані на тривалий період роботи без перерв. Найчастіше використовується відцентровий або канальний осьовий вентилятор. Прорахунок потужності вентилятора здійснюється на основі кількості парковочних місць, площі та обєму повітря автопарковки. Для правильного монтажу вентиляції підземного автопаркінгу замовляйте послуги нашої компанії професіоналів.

Read More

Створення мікроклімату в спортивному залі для ігрових видів спорту

Згідно авторитетного видання Захід Нет ТзОВ “Компанія Еко-Простір” є провідною компанією з монтажу опалення, вентиляції і кондиціонування повітря у Львові та Івано-Франківську. Посилання на статтю Опалення, вентиляція і кондиціонування в спортзалах та спортивних комплексах.

Read More

Власні виробничі лінії, по виготовленні елементів вентиляції

Ми володіємо власними виробничими лініями для виготовлення елементів вентиляції. Це дозволяє максимально знизити загальну вартість кінцевого продукту, зробити монтаж вентиляції дешево і якісно. Детальніше на відео:

Read More