Як вибрати кондиціонер у квартиру з дитиною

Як вибрати кондиціонер у квартиру з дитиною

  • By admin
  • Без категорій
  • Коментарі Вимкнено до Як вибрати кондиціонер у квартиру з дитиною

Якщо в будинку є малюк, до вибору кондиціонера варто поставитися з особливою відповідальністю. Організм дитини володіє більш слабким імунітетом, ніж організм дорослої, а тому ризик застудитися від кондиціонера у малюка вищий. Також важливо дивитися на якість очищення повітря, рівень шуму і, звичайно, безпека. Розглянемо докладніше, які функції і характеристики мають значення при виборі кондиціонера для сім’ї з дітьми.

Потужність – перш за все

Незалежно від того, для яких цілей і за яких умов Ви збираєтеся купувати кондиціонер, перш за все, важливо визначитися з його потужністю. Розрахунок проводиться в кіловатах і БТО. У перерахунку 1 БТО дорівнює приблизно 0,2931 Вт.

BTU (БТО) – Британська Теплова Одиниця (British Thermal Unit). 1000 BTU / год = 293 Вт.

На підлозі або на стіні?

Як підлогові кондиціонери, так і настінні спліт-системи мають свої переваги і недоліки для малюків. Перш за все, настінний кондиціонер для квартири безпечно розміщувати в кімнаті малюка, який вже має ходити, – чого не можна сказати про підлоговому кондиціонері. Допитливий малюк може зацікавитися видом кондиціонера і розташованими на ньому кнопками, ненароком пошкодивши його або заподіявши собі шкоди. Настінна система в цьому відношенні дарує більше спокою. Зате у наземних є інший перевага – він краще вловлює пил. Він вловлює більше пилу на відстані до 1,5 метрів від підлоги – це особливо важливо для малюків – адже вони як раз дихають повітрям, розташованим невисоко від підлоги.

Захищаєм від бактерій!

Щоб захистити малюка від впливу бактерій, вірусів і алергенів, звичайно, краще за все встановити професійний очисник повітря. Однак багато сучасних кондиціонерів здатні взяти на себе функції повітроочисника, а іноді навіть замінити його. Перш за все, будь-який кондиціонер має фільтри грубої очистки – вони видаляють пил і великі забруднення з повітря. А для більш тонкого очищення вибирайте кондиціонер для квартири з фільтрами тонкого очищення.

Спимо спокійно!

Важлива характеристика при виборі кондиціонера для дитячої – це, звичайно, рівень шуму. Вибрали кондиціонер спліт-систему для дитячої? Подбайте про його грамотній установці – довіряти її найкраще професіоналам – адже від якості установки багато в чому буде залежати і термін служби пристрою! З підлоговим тут простіше: просто виведіть шланг повітропровода через технологічний отвір в стіні або через вікно на вулицю.