Кондиціонування офісу з урахуванням особливостей приміщення

Кондиціонування офісу з урахуванням особливостей приміщення

 • By admin
 • Кондиціонування
 • Коментарі Вимкнено до Кондиціонування офісу з урахуванням особливостей приміщення

Кондиціювання повітря в офісах не менш важливо для ефективної роботи офісних службовців, ніж наявність професійного менеджменту: несприятливий мікроклімат в робочому приміщенні погіршує здоров’я співробітників і скорочує термін служби дорогої офісної техніки.

Таким чином, витрати на створення системи кондиціонування можна розглядати як розумні інвестиції, спрямовані, в кінцевому підсумку, на успішність і прибутковість бізнесу.

Особливості кондиціонування в офісі

офіс кондиціонери столи

Кондиціювання приміщень офісів та житлових квартир (будинків) багато в чому відрізняються. Зокрема, для офісних приміщень характерно інтенсивне нагрівання повітря в робочий час, яке пояснюється наявністю додаткових джерел виділення тепла, а саме:

 • працюючої офісною технікою;
 • що знаходяться в приміщенні людьми

Ці ж чинники визначають і підвищені вимоги до безшумності системи кондиціонування офісу. До того ж, бізнес-центри і адміністративні будівлі традиційно розміщуються на жвавих (і, отже, загазованих) вулицях, що перешкоджає вирішенню проблеми перенагрівання за рахунок природної вентиляції навіть в холодну пору року.

Сучасні вимоги до мікроклімату в офісних приміщення припускають:

 • якісний склад повітря (21% кисню, не більше 3% вуглекислого газу);
 • відсутність в повітрі органічної і мінеральної пилу;
 • оптимальний температурний діапазон (20 ° -24 ° С);
 • відносну вологість не більше 50-60%;
 • рухливість повітряних мас в межах 0,1-0,15 м / с.

Професійно спроектована кондиціонування може забезпечити такі умови в будь-якому офісному приміщенні, незалежно від його площі і особливостей планування.

Проектування і монтаж систем кондиціонування офісів

Кондиціювання повітря в офісах проектується, в залежності від особливостей конкретного приміщення і обов’язково вирішує завдання виключення прямого попадання на робочі місця холодних повітряних потоків. Найбільш поширеними сучасними рішеннями є спліт-системи касетного і канального типів.

офіс

До переваг цих систем можна віднести:

 • високу потужність вентиляторів;
 • відсутність в приміщенні «мертвих зон»;
 • мінімальний вплив на інтер’єр приміщення за рахунок розміщення внутрішніх блоків за підвісною стелею.

Для кондиціонування офісу середньої площі (як правило, для загальних залів з високими стелями) оптимальними є касетні спліт-системи. У центрі квадратної касети (внутрішній блок) розташовується загратований повітрозабірник, по периферії – закриті рухливими жалюзі виходи. Напрямок повітряних потоків здійснюється за рахунок зміни положення жалюзі.

Для кондиціонування офісу великої площі кращими є канальні системи, що мають розгалужену структуру трубопроводів для транспорту повітря за схемою «повітрозабірник / внутрішній блок / приміщення». Розміщення внутрішнього блоку за фальшпотолком також вимагає великої висоти приміщень.

Переваги співпраці з ТзОВ “Компанія “Еко-Простір

Наша компанія спеціалізується на створенні професійних рішень з кондиціонування офісів різного масштабу і призначення, пропонуючи своїм клієнтам комплексні послуги – від обстеження приміщення та складання грамотного технічного завдання на проектування до постачання необхідного обладнання та проведення пуско-налагоджувальних робіт.

Професійний монтаж обладнання для кондиціювання офісних приміщень гарантує функціональність і довговічність інженерних рішень. За всіма виконаними роботами компанія несе гарантійні зобов’язання в повному обсязі.

Кондиціонування офісу з компанією «Еко-Простір» – це завжди технічно грамотні і економічно вигідні рішення.