Кондиціонування готелю, хостелу чи будинку відпочинку

Кондиціонування готелю, хостелу чи будинку відпочинку

 • By admin
 • Кондиціонування
 • Коментарі Вимкнено до Кондиціонування готелю, хостелу чи будинку відпочинку

Професійне проектування і монтаж системи кондиціювання готелю стане вигідною інвестицією в розвиток вашого бізнесу. Позитивні рекомендації від задоволених гостей збільшать кількість відвідувачів і створять готелі репутацію затишного місця, що піклується про своїх клієнтів.

Наші переваги:

 • 10 РОКІВ СТАБІЛЬНОЇ ТА УСПІШНОЇ РОБОТИ
 • ВИКОНАНО БІЛЬШ 45 ПРОЕКТІВ
 • У НАС НАЙКРАЩА ЦІНА
 • МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ
 • 100% КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
 • ГАРАНТІЇ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ
Схема кондиціонування готелю

Характеристики  

Кондиціонування готелю має включати в себе наступні характеристики:

 • Шумоізоляція. Чим тихіше працює кліматична система в готелі – тим комфортніше буде вашим гостям.
 • Ефективність. Система повинна встановити бажаний температурний режим в максимально короткий час. Задоволені гості будуть відчувати, що ви передбачали їх бажання!
 • Надійність. У разі необхідності кондиціонер в готелі повинен витримувати цілодобову робоче навантаження. Що вийшов з ладу кондиціонер створить незручності вашим гостям, особливо в період пікового завантаження, коли немає можливості поміняти номер.
 • Простота управління. Гостям не обов’язково знати налаштування промислових кондиціонерів і розбиратися в специфіці кліматичної системи. Управління настройками кондиціонера в номері має бути інтуїтивно зрозумілим і простим.
 • Економічність. Фахівці з кліматичних систем можуть налаштувати роботу кондиціонера так, що він буде автоматично вмикатися при вході гостей в номер, і вимикатися в їх відсутність. Такий підхід дозволить зберегти енергоресурси і скоротить суми рахунків на оплату електроенергії.

Види систем для кондиціонування готелів  

Настінні спліт-системи – ідеальне бюджетне рішення для маленьких готелів і міні-готелів. Дозволяють встановлювати температуру в кожному приміщенні окремо. Недоліки: велика кількість зовнішніх блоків спотворює зовнішній вигляд будівлі. Також цю систему складно автоматизувати та інтегрувати в єдину диспетчерську систему.

Готельні спліт-системи (адаптовані)  – являють собою канальні кондиціонери, які встановлюються в межпотолочное простір. Гості побачать тільки декоративні грати системи кондиціонування (їх також можна вибрати під дизайн приміщення). Готельні канальні кондиціонери працюють досить безшумно (на рівні близько 32 дБ). Для досягнення максимальної тиші можна встановити їх в коридорі.

Мультизональна система кондиціонування  – універсальна система кондиціонування приміщень з великими площами, яка здатна одночасно працювати на нагрівання та охолодження.

Мультизональна система призначена для кондиціонування площ від 150 до 500 м2. У ній відсутня приплив зовнішнього повітря, тому система не може забезпечити повний набір кліматичних параметрів (виняток – системи з додатковими вентиляційними блоками). Мультизональна система означає “змінний потік холодоагенту” і підкреслює головну особливість мультізональних систем – єдину систему трубопроводів холодоагенту. Бувають двох або трехтрубного системи. До цієї системи приєднані внутрішні блоки, в які за допомогою електронних терморегулювальних вентилів надходить необхідний обсяг холодоагенту.

Мультизональні системи активно закуповують банки, великі офіси, адміністративні будівлі, торгові центри, готелі.

Мультизональна система будується за модульним принципом: чим більше кондиціонованих приміщень, тим більша кількість модулів входить до її складу (мультизональна-система включає в себе кілька десятків внутрішніх блоків). Всі модулі об’єднані спільною фреонової трасою, яка складається з двох або трьох труб. Система з двухтрубной трасою може працювати тільки на нагрів або охолодження, трехтрубного – здатна одночасно нагрівати і охолоджувати приміщення. Мультизональна система може управлятися з індивідуальних пультів (як і звичайні спліт-системи), з централізованого пульта управління, який контролює режими роботи всіх внутрішніх блоків, а так само за допомогою персонального комп’ютера.

Внутрішні блоки мультізональних систем мають низький рівень шуму (в середньому 25 дБА), що можна порівняти з тихим шелестом листя. Система працює в широкому діапазоні температур.

Чилер – централізована, багатозональна система кондиціонування повітря, в якій теплоносієм між центральною холодильною машиною (чиллером) і локальними теплообмінниками (вузлами охолодження повітря, фанкойлами) служить охолоджена рідина, що циркулює під відносно низьким тиском – звичайна вода (в тропічному кліматі) або водний розчин етиленгліколю (в помірному і холодному кліматі). Крім чилера і фанкойлів, до складу системи входить трубна розводка між ними, насосна станція (гідромодуль) і підсистема автоматичного регулювання. 
Фанкойл елемент систем кондиціонування повітря типу чиллер-фанкойл, призначений, як мінімум, для рециркуляції і охолодження повітря в приміщенні з кондиціонером. Теплоносієм служить централізовано охлаждаемая вода або незамерзаючий водний розчин етиленгліколю. У самому фанкойли знаходиться тільки теплообмінник (водяний радіатор) і вентилятор, прокачує через нього кімнатне повітря. У більш складних системах фанкойл може також забезпечувати припливну вентиляцію (змішання повітря приміщення з зовнішнім повітрям, що надходять від дахового кондиціонера), і обігрів приміщення.

Замовляйте послуги нашої компанії

тел./факс: +38 032 295-38-56

тел./моб.: +38 067- 371-27-40

е-mail: eko-prostir@ukr.net