Канальні вентилятори. Монтаж канальних вентиляторів

Канальний вентилятор

Канальні вентилятори побутові

Вентилятори канальні для круглих повітроводів призначені для встановлення безпосередньо у вентиляційну систему з круглим перетином. Лінійка побутових вентиляторів представлена кількома виробниками. Моделі представлені в пластиковому та металевому корпусі на втулках та підшипниках, з кріпленням та без… Вибір за Вами.

Одним із найбільш затребуваних методів вентиляції приміщень на даний момент є встановлення канальних вентиляторів. Вони працюють за принципом переміщення мас повітря трубами вентиляції.

 

У нашій компанії ви завжди можете купити потужний канальний вентилятор від різних провідних виробників, як вітчизняних, так і імпортних. Вартість канальних вентиляторів вказана в нашому каталозі до кожної моделі, також детально розказані всі характеристики, вказана потужність та інші необхідні дані, які можуть знадобитися при замовленні.

Канальні вентилятори широко поширені за рахунок своєї простої конструкції, майже повної відсутності шуму під час роботи та досить солідного терміну експлуатації. Їх можна встановлювати в багатоквартирних будинках, офісних приміщеннях, на заводах та великому виробництві – скрізь канальний вентилятор знайде своє місце.

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити:

 • канальний вентилятор прямокутний;
 • канальний вентилятор для витяжки;
 • канальний вентилятор із підігрівом повітря;
 • канальний вентилятор з таймером;
 • канальний вентилятор промисловий та багато інших типів цього обладнання.

Канальний вентилятор має нескладний принцип роботи: повітря в трубі вентиляції проганяється під дією канальних вентиляторів, що працюють у них. Звідси й пішла сама назва цієї техніки.

Влаштований канальний вентилятор дуже просто: невеликий електродвигун, колесо з лопатями та сам корпус. Працюють такі вентилятори при температурі від -15 до +30 С. Що дає змогу застосовувати їх максимально широко. У нас ви можете купити окремий канальний вентилятор для гарячого повітря, який має більший спектр плюсових температур.

У кожну модель вентилятора вбудований термозахист, який спрацьовує під час перегріву приладу та вимикає його, не дозволяючи вийти з ладу.

Канальний вентилятор має високу стійкість до ржавіння, оскільки його корпус виготовлений із оцинкованої сталі. Захисне покриття корпусу не дає вологості завдавати шкоди механізму. Це дозволяє витримувати підвищені навантаження під час експлуатації устаткування.

Ми завжди зможемо допомогти вам підібрати потрібний тип канального вентилятора для виконання поставлених завдань по організації вентиляції.

Плюси канального вентилятора:

 • має високий ККД;
 • підходить для всіх типів приміщень;
 • простий у встановленні;
 • абсолютно безшумний;
 • має надійну конструкцію та великий термін експлуатації;
 • термозахист із функцій автоувімкнення.

Канальний круглий вентилятор чудово підійде для монтажу в будь-які круглі канали вентиляційних систем. Вони мають всі переваги канальних вентиляторів, які перераховані вище.

Варто зазначити, що цей тип вентиляторів може застосовуватися під час перегонки каналами вентиляції невибухонебезпечних газоподібних сумішей температурою не більше +50 С і не менше -40 С. Також дані цей тип обладнання стійкий до агресивного середовища.

Крім самих канальних вентиляторів будь-якого виду та призначення у нашому магазині ви можете купити регулятор для канального вентилятора.