Монтаж вентиляції, монтаж кондиціювання, монтаж опалення.

Монтаж вентиляції, монтаж кондиціювання, монтаж опалення.

8 Лют, 2013
admin
Коментування вимкнено

У сучасному будівництві спостерігається тенденція до надання послуг будівельними компаніями “все під ключ”, це зручно замовнику і приносить додатковий прибуток будівельникам. Тим не менш монтаж вентиляції та монтаж систем опалення довіряють вузькоспеціалізованим, професійним компаніям. Не всі фірми можуть розробити і змонтувати систему вентиляції на належному рівні, відповідно практика залучення на субпідряд з вентиляції вузькоспеціалізованих організацій – універсальне вирішення даної проблеми.

Компанія “Еко-Простір” виконує монтаж систем вентиляції, монтаж систем кондиціонування повітря та монтаж систем опалення будь-якої складності з урахуванням усіх побажань замовника і з дотриманням СНіП. Ми виконуємо роботи як у Львові, так і в інших містах України.

Ціна на монтаж вентиляції, монтаж систем кондиціювання та монтаж систем опалення залежить від безлічі факторів. Приблизну вартість монтажу системи вентиляції можна підрахувати при чорновому замовленні роботи, сконтактувавшись з нашим менеджером, але для більш точних розрахунків вартості монтажу системи вентиляції можна викликати нашого фахівця для вимірів і складання кошторису разом з замовником.

Comments Are Closed!!!